Visas inovācijas sākas ar radošām idejām…

Uzņēmums Innovation ir pilna servisa dizaina studija veltīta efektīvam un novatoriskam sakariem.

Mūsu profesionālie un kompetentie darbinieki, specializējas gan drukā, tīmekļa un reklāmas nesējiem, veiks jebkuras sarežģītības darbus atbilstoši klienta prasībām.

Pēdējo gadu laikā, Innovation studija ir pierādījusi, ka visradošāko un automatizēto risinājumu izstrādi, izmantojot konceptuālo ideju, pētot un eksperimentējot. Katrs mūsu projekts ir vienots, kas iziet no oriģinālās idejas, kvalitātes dizaina un teksta, datu bankas, programmēšanas, interaktīviem elementiem, labi izplānota reklāmas kampaņas uc.

Studija dibināta 2008. gada. Studija apvieno ekspertus dizaina , programmēšana, net tehnoloģijas, mārketinga un vadības, dodot tai iespēju piedāvāt visvairāk mūsdienīgos lēmumus, pamatojoties uz pavisam jaunām tehnoloģijām.

Innovation piedāvā pilnu klāstu grafiskā dizaina pakalpojumu no mārketinga stratēģijai līdz projekta skicēm, ražošanai un izpildei. Mēs palīdzam mūsu klientiem izveidot dizaina plānu, pamatojoties uz to pašreizējām vajadzībām un ilgtermiņa mārketinga mērķiem, stradāt tā, lai izstrādātu efektīvus un novatoriskus risinājumus. Mūsu esošos klientus ietver plašu nozaru spektru, tostarp vadības konsultācijas, augstākā izglītība, sports, kultūras mākslas un telekomunikācijām.